KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13169184
nr 1316 9184
Rudolf Carlborg
(1892-1963), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1947, "rökrummet", 34x32 cm
Rudolf Carlborg, svensk bildkonstnär född 1892, död 1963.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:42:58
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Rudolf Carlborg
Läs mer om Rudolf Carlborg